Haberler - Yaylakonak Ortaokulu

Haberler

TUBİTAK BİLİM FUARI

Okulumuzda 18 Nisan 2018 tarihinde  TUBİTAK 4006 BİLİM FUARI açılışı yapıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Şube müdürlerimiz sayın Ömer Faruk GÜNEŞ ile Hamza ÇELENK katıldılar. Ayrıca Tubitak 4006 Bilim Fuarı il tamsilcisi sayın Soner MUTLU  da fuarımızı ziyaret etti. Fuarımız iki gün (18-19 Nisan 2018) boyunca devam etti. Fuarımız Okulumuz öğretmenleri. öğrencilerimiz, velilerimiz, çevre köy okullarından İdareciler ve öğretmenleri tarafından ziyaret edildi. Ayrıca Tüm ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeni topladı.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 98. yıldönümü büyük bir coşku ve neşeyle kutladık. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram´ının 98. yıldönümü kutlamasına Yayalakonak belediye başkanı ve personelinin,  beldemizin bütün muhtarlarının belde halkı ve velilerin katılımıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşku ve neşeyle kutlandı.

Devamı

BAŞARININ ARTIRILMASI

Okulumuzda başarının artırlması için okul müdürümüz Basri DURMAZ başkanlğılında 29.03.2018 tarihinde branş öğrenmenleriyle toplantı yapıldı. Başarıyı artırma yolları ele alındı.

Devamı

OKUL SAĞLIĞI

           Okul sağlığı; öğrencilerin ve okul çalışanlarının sağlığının değerlendirilmesi, geliştirilmesi, sağlıklı okul yaşamının sağlanması ve sürdürülmesi, öğrenciye ve dolayısıyla topluma sağlık eğitiminin verilmesi için yapılan çalışmaların tümü olarak tanımlanmaktadır.        

Devamı

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞÂD OLSUN...

YAPILAN VE YAPILACAK BÜTÜN KALKIŞMA VE DARBELERİ KINIYOR ALLAH´TAN BİR DAHA YAŞANMAMASINI DİLİYOR VE ŞEHİT OLAN POLİSLERİMİZE, ASKERLERMİZE VE VATANDAŞLARIMIZA ALLAH´TAN RAHMET DİLİYORUZ...

Devamı

"VELİLERİMİZ OKUYOR KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ" ÇERÇEVESİNDE YAPILAN SINAVDA BAŞARILI OLAN VELİLERİMİZ.

19 MAYIS ATÜRK´Ü ANMA , GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA TÖRENLERİNDEN SONRA "VELİLERİMİZ OKUYOR KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ" ÇERÇEVESİNDE YAPILAN SINAVDA BAŞARILI OLAN VELİLERE OKUL MÜDÜRÜMÜZ BASRİ DURMAZ TARAFINDAN ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

Devamı

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN VERİLEN BİSİKLETLER SAHİPLERİNİ BULDU.

19 MAYIS ATÜRK´Ü ANMA , GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA TÖRENLERİNDEN SONRA SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN VERİLEN BİSİKLETLER ÖĞRENCİLERE VERİLDİ.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI

23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96. yıldönümü  Okul velilerimiz ve köyün ileri gelenleriyle birlikte büyük sevinç ve çoşkuyla kutlandı.

Devamı

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TEOG -2 SINAVLARINDA ÇERÇEVESİNDE OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

Milli Eğitim müdürümüz Sayın Seyfi ÖZKAN TEOG -2 sınavı çerçevesinde okulumuzda ziyarette bulundu. Okulumuzun TEOG-1 deki başarı durumu değerlendirildi. Okulumuzun başarıyı nasıl elde ettiği kendilerine anlatıldı.

Devamı

Okulumuza yeni Müdür yardımcısı atandı

Okulumuzda boş bulunan müdür yardımcısı kadrosuna yeni müdür yardımcısı olarak Ali SEVER atandı. 12.03.2015 tarihinde okulumuzdaki görevine başladı. Daha önce değişik okullarda müdürlük yapmıştır. En son 2010 ile 2014 yıllarında Yazıbaşı İlkokulu/ Ortaokulunda müdürlük yaptı.

Devamı