Haberler - Yaylakonak Ortaokulu

Haberler

"VELİLERİMİZ OKUYOR KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ" ÇERÇEVESİNDE YAPILAN SINAVDA BAŞARILI OLAN VELİLERİMİZ.

19 MAYIS ATÜRK´Ü ANMA , GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA TÖRENLERİNDEN SONRA "VELİLERİMİZ OKUYOR KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ" ÇERÇEVESİNDE YAPILAN SINAVDA BAŞARILI OLAN VELİLERE OKUL MÜDÜRÜMÜZ BASRİ DURMAZ TARAFINDAN ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

Devamı

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN VERİLEN BİSİKLETLER SAHİPLERİNİ BULDU.

19 MAYIS ATÜRK´Ü ANMA , GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA TÖRENLERİNDEN SONRA SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN VERİLEN BİSİKLETLER ÖĞRENCİLERE VERİLDİ.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI

23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96. yıldönümü  Okul velilerimiz ve köyün ileri gelenleriyle birlikte büyük sevinç ve çoşkuyla kutlandı.

Devamı

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ TEOG -2 SINAVLARINDA ÇERÇEVESİNDE OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

Milli Eğitim müdürümüz Sayın Seyfi ÖZKAN TEOG -2 sınavı çerçevesinde okulumuzda ziyarette bulundu. Okulumuzun TEOG-1 deki başarı durumu değerlendirildi. Okulumuzun başarıyı nasıl elde ettiği kendilerine anlatıldı.

Devamı

Okulumuza yeni Müdür yardımcısı atandı

Okulumuzda boş bulunan müdür yardımcısı kadrosuna yeni müdür yardımcısı olarak Ali SEVER atandı. 12.03.2015 tarihinde okulumuzdaki görevine başladı. Daha önce değişik okullarda müdürlük yapmıştır. En son 2010 ile 2014 yıllarında Yazıbaşı İlkokulu/ Ortaokulunda müdürlük yaptı.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI

23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. yıldönümü  Okul velilerimiz ve köyün ileri gelenleriyle birlikte büyük sevinç ve çoşkuyla kutlandı.

Devamı

DOĞUM GÜNÜ

Öğretmenimiz Kamile DURMAZ´a doğum günü sürprizi hazırdılar. Kendi aralarında işbirliği yaparak öğretmenlerinin doğum günlerini öğrenen öğrenciler yaşpasta temin ederek sınfta öğretmene sürpriz yaptılar. Çok mutlu olduğunu belirten öğretmenimiz öğrencilere ve diğer personele teşekkür etti.

Devamı