Haberler - Yaylakonak Ortaokulu

Haberler

EĞİTİM 2023 VİZYONUMUZ

Okulumuzun hazırlanan  2023 Eğitim Vizyonu müdür yardımcısı Ali SEVER  tarafından okulumuz öğretmenlerine ve çalışanlarına anlatıldı. 2023 tarihine kadar ilçede, ilde ve bölgede iyi bir yerde kendimizi görmek istiyoruz. Bunun için de bütün çalışanlarla birlikte üst düzey bir performansla çalışmayı hedefledik.

Devamı

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN OKULUMUZA ZİYARET.

Adıyaman Emniyet müdürlüğü Toplum destekli polisler tarafından okulumuz kütüphanesine kitap yardımı yapıldı. Polisler tarafından Öğrencilerimiz Çocuk Güvenliği ve Hakları konusunda bilgilendrildi. Öğrncilerimize çeşitli ikramlarda bulundular.

Devamı

İYEP KOMİSYONU TOPLANDI.

Okulumuz İYEP komisyonu toplandı.

Devamı

10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ KUTLANDI.

Okulumuzda 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü ile ilgili çeşitli etkinlikler yapıldı.

Devamı

BEYAZ BAYRAK ALMAYI HAK ETTİK.

Okulumuz Beyaz Bayrağı almaya hak ettik.

Devamı

OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM OKUL-VELİ TOPLANTISI YAPILDI.

       15 Kasım 2018 Perşembe günü okulumuzda Okul-Veli toploantısı yapıldı. Toplantıda 2017-2018 eğitim-öğretim yılı genel değerlendirmesi yapıldı. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında başarımızı artırmak için yapılacak çalışmalar tartışıldı. Toplantıda Okul-Aile Birliği yönetim kuruluna, denetim kuruluna üye seçimi yapıldı. 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olması dileğiyle toplantı sona erdi.

Devamı

TUBİTAK BİLİM FUARI

Okulumuzda 18 Nisan 2018 tarihinde  TUBİTAK 4006 BİLİM FUARI açılışı yapıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Şube müdürlerimiz sayın Ömer Faruk GÜNEŞ ile Hamza ÇELENK katıldılar. Ayrıca Tubitak 4006 Bilim Fuarı il tamsilcisi sayın Soner MUTLU  da fuarımızı ziyaret etti. Fuarımız iki gün (18-19 Nisan 2018) boyunca devam etti. Fuarımız Okulumuz öğretmenleri. öğrencilerimiz, velilerimiz, çevre köy okullarından İdareciler ve öğretmenleri tarafından ziyaret edildi. Ayrıca Tüm ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeni topladı.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 98. yıldönümü büyük bir coşku ve neşeyle kutladık. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram´ının 98. yıldönümü kutlamasına Yayalakonak belediye başkanı ve personelinin,  beldemizin bütün muhtarlarının belde halkı ve velilerin katılımıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşku ve neşeyle kutlandı.

Devamı

BAŞARININ ARTIRILMASI

Okulumuzda başarının artırlması için okul müdürümüz Basri DURMAZ başkanlğılında 29.03.2018 tarihinde branş öğrenmenleriyle toplantı yapıldı. Başarıyı artırma yolları ele alındı.

Devamı

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞÂD OLSUN...

YAPILAN VE YAPILACAK BÜTÜN KALKIŞMA VE DARBELERİ KINIYOR ALLAH´TAN BİR DAHA YAŞANMAMASINI DİLİYOR VE ŞEHİT OLAN POLİSLERİMİZE, ASKERLERMİZE VE VATANDAŞLARIMIZA ALLAH´TAN RAHMET DİLİYORUZ...

Devamı